SOREL LED AYDINLATMA SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ. olarak;

Kuyumcu, saat ve gözlük mağazaları başta olmak üzere kaliteli ışığa ihtiyaç duyulan tüm mağazalara aydınlatma ürünleri imal ediyoruz.

Deneyimli ve uzman kadromuzla; mağazalarınıza en uygun ürünlerin belirlenmesi ve projede yerleştirilmesi amacıyla fizibilite çalışmaları yapıyor; dilerseniz ihtiyacınıza yönelik ürünler tasarlıyoruz.

Ürünlerimizin imalatında tasarım, mühendislik, ürün yönetimi aşamalarında; ar-ge ve inovasyon çalışmaları ile teknolojik ve estetik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Vitrin ve proje içeriğine uygun ışık parametreleri, renk sıcaklığı, ışığın şiddeti, doğru optik, enerji tasarrufu ve estetik unsurları gözeterek ürünlerinizin en kaliteli şekilde sunumunu sağlıyoruz.

Profesyonel aydınlatma çözümlerimizle ürünlerinizin en doğal ve ışıltılı haliyle sunulmasına hizmet ederken mağaza çalışanlarının göz konforu ve sağlığına önem veriyoruz.

Akıllı mağaza sistemlerine uyumlu, tablet, akıllı telefon veya bilgisayar üzerinden lambalarınızın renk ve hızını istediğiniz zaman ve her yerden kontrol etmenizi sağlayan teknolojik çözümler sunuyoruz.

Özenli ve zamanında teslim ise en büyük önceliğimiz...

‘FARKIMIZ FAYDAMIZDIR’ sloganı ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizle yürümeye devam ediyoruz.

Yanlış Lamba Doğru Aydınlatmaz

Aydınlatma sadece ışıktan ibaret değildir. İyi bir aydınlatma; verimlilik, enerji tasarrufu ve göz konforu sağlamalı; mekan ve projenin ihtiyaçlarına uygun olmalıdır.

Sorel LED

Sorel LED olarak, ürünlerinizin en doğru şekilde aydınlatılmasının satış ve pazarlamadaki önemi biliyoruz. Bu sebeple ürünlerimizi imal ederken kullandığımız led çiplerinin lümen ve CRI (Renk Dönüşüm İndeksi) verimliliğine dikkat ediyoruz.

Ayrıca kamaşmayı minimize eden, dengeli bir parıltı dağılımı, görüş keskinliği ve kontrast duyarlılığı sağlayan mikro prizmatik özel üretim lens ve reflektörler kullanıyoruz.

Gözle göremediğimiz ancak fotoğraf ve video çekimlerinde fazlasıyla fark ettiğimiz, titreşim ve dalgalanmaların sebep olduğu baş ağrısı ve göz kuruluğu gibi şikayetlere engel olmak için; flicker-free (titreşimsiz) led sürücüler kullanıyoruz.

TOP